6370 Skrivbordsstol
snurrbar, tidigt 1900-tal, slitage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2022 -
5336 Skrivbordsstol
Kinnarp, snurrbar, höj-/sänkbar, nutida
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
3086 Skrivbordsstol
ek, snurrbar
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2018
8076 Skrivbordsstol
1960-tal, snurrbar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 september 2017 -
2144 Skrivbordsstol
omkring 1900, snurrbar
Såld: 900 kr
Såldes den 13 mars 2017 -
7117 Skrivbordsstol
England, snurrbar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 juni 2016
1062 Skrivbordsstol
snurrbar, bemålad
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
6559 Skrivbordsstol
på hjul, snurrbar
Såld: 200 kr
Såldes den 25 maj 2015 -
6088 Skrivbordsstol
skinn, England, snurrbar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 13 april 2015